Матриця 14.5" B145QAN01.J (2560 * 1600, 40pin (eDP, IPS, 120Hz), LED, SLIM (без додаткової панелі), матова, роз'єм справа внизу)
  • В наявності
  • Код: 147602
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Основні
СтанНовий
Тип роз'єму40 pin