Матриця 14.0" B140QAN08.K (2880 * 1800, 40pin (eDP, 120Hz, 100% sRGB), LED, SLIM (без додаткової панелі), матова, роз'єм справа
  • В наявності
  • Код: 147522
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Основні
СтанНовий
Тип роз'єму40 pin