Блок живлення для ASUS 19V 2.37A 45W (4.0*1.35) Square
Підходить для ноутбуків:
ASUS F201E, F553 , F556 , Q200E , Q302 , Q302L ,Q302L , Q302LA , Q302UA , Q303 , Q324 , Q503 , S200E , S510UA , T300 , T300LA , TP300 , TX201LA , U305F , UX301 , UX301LA , UX303UA , UX305 , UX305F , UX305LA , UX330 X201E , X441 , X441SA , X441SC , X441UA , X441UV , X505BA , X505BP , X505ZA , X540 , X540L , X540LA , X540S , X540SA , X542U , X542UA , X542UF , X542UN , X553M , X553MA , X553S , X553SA , BX21A , BX31A , UX21A , UX31A , Asus VivoBook X202 X201 K200CA C200MA C300MA, Asus VivoBook X200 X200CA X200MA, Asus VivoBook Q200 Q200E S200 S200E, Asus Vivobook X102BA F102BA R103BA X200LA X200MA X201E X202E F201E F200CA R200CA F200MA F200LA F201E-KX064H, F201E-KX065H, Asus Eee Book E402MA E403sa E502MA, ASUS x540s X540l X541U X541S x541n x541ua x541sa
Виробник може змінювати зовнішній вигляд товару і упаковки без повідомлення, що не впливає на споживчі властивості і якість.
Завжди пам'ятайте, все стікери, пломби, захисні плівки знімайте тільки після повної перевірки працездатності запчастини. Відсутні, пошкоджені, повторно наклеєні захисні плівки або гарантійні пломби, а також сліди користування, відколи, тріщини, подряпини є підставою для відмови в гарантійної заміни запчастини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Тип роз'єму | 4.0x1.35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сила тока | 2.37 А |
- Ціна: 603 ₴




