Блок живлення для ноутбука Samsung 19V 3.16A 60W (3.0*1.1)
Сумісні моделі ноутбуків:
Samsung NP530U3B, NP535U3C, Samsung Series 5 Ultrabook, NP500P4C, NP520U4C, NP530U4C , NP535U4C, NP530u3b, NP530u3bi, NP530u3c, NP535u3c, Chromebook Xe550c22, Samsung Series 9 Ultrabook, NP900X1A, NP900X1B, NP900X3A, Samsung ATIV 915S
Виробник може змінювати зовнішній вигляд товару і упаковки без повідомлення, що не впливає на споживчі властивості і якість.
Завжди пам'ятайте, все стікери, пломби, захисні плівки знімайте тільки після повної перевірки працездатності запчастини. Відсутні, пошкоджені, повторно наклеєні захисні плівки або гарантійні пломби, а також сліди користування, відколи, тріщини, подряпини є підставою для відмови в гарантійної заміни запчастини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Тип роз'єму | 3.0x1.1 мм |
- Ціна: 999 999 ₴


