Блок живлення для ноутбука Dell 20V 6.5 A (5V, 9V, 15V) 130W Type-C (USB-C)
Виробник може змінювати зовнішній вигляд товару і упаковки без повідомлення, що не впливає на споживчі властивості і якість.
Завжди пам'ятайте, все стікери, пломби, захисні плівки знімайте тільки після повної перевірки працездатності запчастини. Відсутні, пошкоджені, повторно наклеєні захисні плівки або гарантійні пломби, а також сліди користування, відколи, тріщини, подряпини є підставою для відмови в гарантійної заміни запчастини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Вихідна потужність | 130 Вт |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 6.5 A |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 654 ₴



