Блок питания для HP 19.5V 3.33A 65W (7.4*5.0+Pin)
Совместимые партномера:
HP HSTNN-DA40 744893-001 744481-002
Виробник може змінювати зовнішній вигляд товару і упаковки без повідомлення, що не впливає на споживчі властивості і якість.
Завжди пам'ятайте, все стікери, пломби, захисні плівки знімайте тільки після повної перевірки працездатності запчастини. Відсутні, пошкоджені, повторно наклеєні захисні плівки або гарантійні пломби, а також сліди користування, відколи, тріщини, подряпини є підставою для відмови в гарантійної заміни запчастини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | Китай |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Выходное напряжение (output) | 19.5 В |
| Назначение | Для ноутбука |
| Совместимость с брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Состояние | Новое |
| Тип разъема | 7.4x5.0 мм |
Информация для заказа
- Цена: 447 ₴



